Libar

Olimpijska satnica – raspored hrvatskih sportaša

Ostao je samo jedan do početka Olimpijskih igara u Tokiju pa smo za vas odlučili napraviti popis kada će hrvatski sportaši na borilišta da biste vi, a zapravo i mi, lakše pratili sve što nas zanima. Naravno, s obzirom da ćemo svakog dana objavljivati rezime događaja, redovno ćemo vas podsjećati što možete pratiti toga dana. Pa krenimo redom, po sportovima, a sve će satnice biti zapisane po hrvatskom vremenu.

ATLETIKA

Bojana Bjeljac i Matea Parlov Koštro (maraton) – 7. kolovoza u 00:00
Filip Mihaljević (bacanje kugle) – kvalifikacije 3. kolovoza u 12:00, finale 5. kolovoza u 02:00
Sandra Perković i Marija Tolj (bacanje diska) – kvalifikacije 31. srpnja u 02:00, finale 2. kolovoza u 12:00
Sara Kolak (bacanje koplja) – kvalifikacije 3. kolovoza u 02:00, finale 6. kolovoza u 12:50
Ana Šimić (skok u vis) – kvalifikacije 5. kolovoza u 02:00, finale 7. kolovoza u 12:00

BOKS

Luka Plantić (do 81 kg) – satnice nepoznate, turnir počinje 26. srpnja, završava 4. kolovoza
Nikolina Ćaćić (do 57 kg) – satnice nepoznate, turnir počinje 24. srpnja, završava 3. kolovoza

KAJAK/KANU

Matija Marinić (C-1 divlje vode) – kvalifikacije 25. srpjna u 06:00, polufinale i finale 26. srpnja u 07:00
Vanesa Tot (C-1) – 4. i 5. kolovoza, natjecanja kreću u 02:30
Anamaria Govorčinović (K-1 200 i 500 metara) – natjecanja traju od 2. do 5. kolovoza i svakog dana kreću u 02:30

BICIKLIZAM

Josip Rumac (cestovna utrka) – 24. srpnja

GIMNASTIKA

Tin Srbić (preča) – kvalifikacije 24. srpnja, finale 3. kolovoza u 10 sati
Ana Đerek (greda i parter) – kvalifikacije 25. srpnja, finala 2. i 3. kolovoza

JUDO

Barbara Matić (do 70 kg) – 28. srpnja
Karla Prodan (do 78 kg) – 29. srpnja
Ivana Maranić (+78 kg) – 30. srpnja

KARATE

Ivan Kvesić (+75 kg) – 7. kolovoza

VESLANJE

braća Sinković (dvojac bez) – četvrtfinale 24. srpnja, polufinale 27. srpnja, finale 29. srpnja u 2:18
Damir Martin (skif) – osmina finala 23. srpnja, četvrtfinale 26. srpnja, polufinale 28. srpnja, finale 30. srpnja

JEDRENJE

Tonči Stipanović (Laser) – od 35. srpnja do 1. kolovoza
braća Fantela (49er) – od 27. srpnja do 2. kolovoza
Elena Vorobeva (Laser radial) – od 25. srpnja do 1. kolovoza

STRELJAŠTVO

Josip Glasnović (trap) – 28. i 29. sprnja
Petar Gorša i Miran Maričić (zračna puška -10 m) – 25. srpnja
Petar Gorša i Miran Maričić (zračna puška – 50 m trostav) – 2. kolovoza
Snježana Pejčić (zračna puška – 10 m) – 24. srpnja
Snježana Pejčić (zračna puška – 50 m trostav) – 31. srpnja
Petar Gorša i Snježana Pejčić (mješoviti tim 10m) – 27. srpnja

PLIVANJE

Nikola Miljenić i Ema Rajić – Satnice još nisu poznate

STOLNI TENIS

Tomislav Pucar i Andrej Gaćina (pojedinčano) – od 24. do 30 srpnja
Muška reprezentacija – od 1. do 6. kolovoza

TAEKWONDO

Toni Kanaet (do 80 kg) – 26. srpnja
Ivan Šapina (+80 kg) – 27. srpnja
Kristina Tomić (do 49 kg) – 24. srpnja
Matea Jelić (do 67 kg) – 26. srpnja

TENIS

NIkola Mektić/Mate Pavić – 24. do 30. srpnja
Ivan Dodig/Marin Čilić – 24. do 30. srpnja
Marin Čilić – 24. srpnja do 1. kolovoza
Darija Jurak/Donna Vekić – 24. do 31. srpnja
Donna Vekić – 24. do 31. srpnja

VATERPOLO

Hrvatska muška reprezentacija – od 25. srpnja do 8. kolovoza (satnice ćemo najavljivati svaki dan u osvrtima)

HRVANJE

Božo Starčević (grčko-rimski do 77 kg) – 2. i 3. kolovoza
Ivan Huklek (grčko-rimski do 87 kg) – 3. i 4. kolovoza

Luka Poropat

Napiši komentar

Pratite nas

Ne budite sramežljivi, javite se. Volimo upoznavati zanimljive ljude i sklapati nova prijateljstva.