Jug uvjerljivo slavio u Berlinu, nakon tri kola nalazi se na trećem mjestu svoje skupine

Jug je odigrao maestralnu utakmicu u Berlinu i došao do druge pobjede u skupini Lige prvaka. Igrači Vjekoslava Kobešćaka oporavili su se od neočekivanog poraza od Marseillea i sjajnom predstavom slavili protiv njemačkog doprvaka rezultatom 16:8.

Iako su jugaši utakmicu igrali bez kapetana Lorena Fatovića, a nedostajao je i Luka Stahor, pobjednik niti u jednom trenutku nije dolazio u pitanje. Prva je četvrtina završila rezultatom 4:3, a sve nakon toga bilo je uvjerljivo na strani Juga. Do poluvremena je prednost narasla na pet razlike da bi se do kraja povećala sve do konačnih plus osam.

Najefikasniji u redovima Dubrovčana bio je Kostas Kakaris koji je mrežu Nijemaca tresao pet puta, a Vukojević, Joković, Argyropoulos i Žuvela u strijece su se upisali po dva puta. Popadić je upisao 11 obrana i njegov doprinos pobjedi također je vrlo velik.

Jug tako nakon tri odigrana kola ima šest osvojenih bodova i nalazi se na trećoj poziciji, a u idućem će kolu gostovati u Bukureštu kod Steaue.

U ostalim utakmicama skupine Hannover i OSC su remizirali 12:12, Marseille je slavio u Bukureštu 14:6, dok je Pro Recco pobijedio Crvenu zvezdu 13:7.