white and blue soccer ball on green grass field

Poznati svi polufinalisti kupa Hrvatske, Krznar podnio ostavku na mjesto trenera Dinama

Poznati su svi polufinalisti SuperSport hrvatskog nogometnog kupa. Nakon što su još u utorak svoje mjesto među četiri najbolja izborili Gorica i Hajduk, sinoć su im se tamo pridružili Osijek i Rijeka, a nakon ispadanja od Rijeka u četvrtfinalu Damir Krznar podnio je ostavku na mjesto trenera zagrebačkog kluba pa će Modre do kraja polusezone voditi bivši strateg Hajduka Željko Kopić.

Gorica je izbacila Istru nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca nakon što je u regularnom dijelu bilo 2:2. Dva pogotka Diona Drene Belje za Istru činila su se dovoljna za prolazak dalje, ali se onda ukazao Kristijan Lovrić i u sedmoj minuti nadoknade izborio produžetke za domaćine. U njima nije bilo pogodaka, a Goričani su bili mirniji s bijele točke i s 4:2 prošli u poluzavršnicu.

O Hajdukovoj rapsodiji u Kranjčevićevoj jučer smo pisali opširnije pa ćemo vas ovom prigodom samo podsjetiti da su Bili sa 6:3 izbacili Lokomotivu i najavili velike stvari za ovu sezonu.

Sličan se scenarij dogodio i u Osijeku. Tamo također pitanje pobjednika nije bilo riješeno nakon 120 minuta, u dva sata igre nismo vidjeli pogotke, a sretniji i spretniji nakon šest serija jedanaesteraca bili su Osječani koji su s 5:4 prošli dalje.

U posljednjem dvoboju četvrtfinala kupa Dinamo je na svom terenu dočekao Rijeku i ni treći je put u ovoj sezoni nije uspio svladati. Nakon što su prve dvije prvenstvene utakmice završile rezultatom 3:3, sinoćnji je dvoboj otišao na stranu Riječana koji su slavili rezultatom 3:1, a taj je poraz presudio Damiru Krznaru na klupi Modrih koji više neće biti na klupi Dinama, a privremeno će ga, do dolaska trajnog rješenja, zamijeniti Željko Kopić, bivši trener Zagreba, Slaven Belupa i Hajduka.