Olmissum ponovno pružio hrabru predstavu, ruski prvak ipak prejak

Malonogometaši Olmissuma odigrali su jučer protiv Sinare iz Jekaterinburga utakmicu drugog kola Elitne runde Lige prvaka koja se igra u Lisabonu i upisali i drugi poraz čime su izgubili šansu da se plasiraju na Final 4 ovogodišnjeg izdanja elitnog futsal natjecanja.

Najbolja ruska momčad slavila je rezultatom 3:2, a definitivno ostaje žal nakon ovakvog poraza jer smo dojma da su Omišani mogli više i bolje od ovoga, no, ako ništa drugo, bit će ovo vrijedno iskustvo za dalje.

Povela je Sinara pogotkom Abramova već u četvrtoj minuti dvoboja, ali naš se prvak brzo trgnuo i zaigrao ravnopravno. Ipak, i drugi pogodak na utakmici postiže Sinara, u 14. minuti precizan je Gerasimov, a s tom prednošću ruskog prvaka se odlazi na odmor.

Krenuo je Olmissum dobro i u drugo poluvrijeme, ali u 27. minuti ponovno zabijaju Rusi. Precizan je ovog puta Fahrudinov. No, čak ni nakon 3:0 nisu se Omišani predavali, a upornost je na naplatu došla u posljednjim minutama kada Marić zabija dva puta, najprije u pretposljednjoj, a zatim i u posljednjoj minuti susreta. Konačnih 3:2 za Ruse ipak je, mora se priznati, realan rezultat, a Olmissumu za kraj ostaje još utakmica s nizozemskim Hovocubom koji je nakon poraza od 5:1 u prvom kolu od Sinare, jučer izgubio od Sportinga 8:2 pa je našoj momčadi za treće mjesto u skupini dovoljan i remi.